Zahradní pergoly

Pergoly

K výrobě zahradních pergol a garážových stání používáme pouze masivní smrkové profily, které zaručují řádnou odolnost proti povětrnostním vlivům a jsou zároveň vkusným doplňkem zahrad.

Životnost výrobků z masivního materiálu je samozřejmě mnohem delší než je tomu u výrobků, které jsou šizeny na síle nebo kvalitě materiálu. Vzhledem k naší velkokapacitní výrobě se nám podařilo u pergol a gar. stání dosáhnout příznivé ceny, aniž bychom musely slevit na kvalitě nebo síle materiálu.

Typy zahradních pergol

V našem ceníku najdete 15 základních sestav zahradních pergol, které jsou navrženy tak, aby pokryly široké spektrum Vašich požadavků.

Zastřešení zahradních pergol

Pergoly v zákl. provedení nejsou zastřešené. Zastřešit se dají buď polykarbonátovými deskami, v provedení vlna nebo trapéz (hranatá vlna), v odstínech: čirá, matná nebo bronz. Sklon střechy u tohoto typu zastřešení musí být min. 8°.

Také si můžete vybrat zastřešení z asfaltového šindele, odstíny : hnědý, červený, černý nebo zelený. Zde musí být sklon střechy min. 15°.

Montáž a doprava zahradních pergol

Ke všem zahradním pergolám si můžete objednat montáž. Základní sestavy obsahují montážní návod a tudíž není ani problém si pergolu sestavit svépomocí.

pergola ke zdi

Kotvení zahradních pergol

Ke všem zahradním pergolám si můžete objednat kotvy, které slouží k ukotvení pergoly do betonových patek. Toto ukotvení provádíme v rámci montáže Pokud si zákazník objedná pergolu bez montáže, tak si kotvení provede sám.

Nátěry zahradních pergol

Všechny výrobky se dodávají v přírodním stavu (nenabarvené). Doporučujeme si zakoupit speciální lazurovací laky (odstíny dle vzorníku) a bezbarvou impregnaci.

Výběr zahradních pergol